Erialad ja vastuvõtt

Tallinna Ehituskoolis saad õppida keskhariduse ja põhihariduse baasil, samuti erialadel, kus ei nõuta põhiharidust. Õppeaeg sõltuvalt erialast ja õppekavast on kuus kuud kuni kolm aastat.

Õppida saad 3., 4. ja 5. taseme kutseõppes ning 4. taseme kutsekeskharidusõppes järgmistes valdkondades:

• ehitus
  • viimistlus
  • puidutöötlemine
  • restaureerimine
  • elekter
  • maastikuehitus

Vastuvõtt toimub konkursi korras vastavalt õppekohtade arvule.

Paremusjärjestuse selgitamiseks toimub vestlus eriala vastuvõtukomisjonis, sh sooritatakse kutsesobivustest, mille käigus hinnatakse kandidaadi sobivust ja valmisolekut eriala omandamiseks.

Vastuvõetute nimekiri avaldatakse SAISis. Kandidaadil tuleb kooli määratud tähtajaks kinnitada oma õppima asumise soov. Vabanenud õppekohad täidetakse pingerea alusel.

Vastuvõtukomisjoni otsus on võimalik vaidlustada, esitades kirjaliku vaide vastuvõtukomisjoni esimehele hiljemalt tulemuste avalikustamisele järgneval tööpäeval.

Keskhariduse baasil

õppeaeg 2 aastat, 120 EKAP

õppeaeg 6 kuud, 30 EKAP

Põhihariduse baasil

õppeaeg 3 aastat, 180 EKAP, kutsekeskharidusõpe

õppeaeg 2 aastat, 120 EKAP

õppeaeg 6 kuud, 30 EKAP

Põhihariduse nõudeta

person
Tiina Kuljus
õppesekretär
2024/2025. õppeaasta vastuvõtuinfo avaldame
20. märtsil 2024.
Infotund sisseastujatele toimub 6. juunil 2024 kell 16.00 kooli aulas.

Kandideerimiseks esitatavad dokumendid

* Eesti residentsust mitteomavatel sisseastujatel tuleb esitada dokument, milles on märge alalise või kehtiva tähtajalise elamisloa või elamisõiguse kohta, või selle puudumise korral pädeva asutuse kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis tõend tema seadusliku viibimise kohta Eesti Vabariigis. Kool ei väljasta kutseid D-viisa saamiseks.

** Kui vastuvõtuavaldusele ei saanud lisada hinnetelehte, siis tuleb hinnetelehe koopia vestlusele kaasa võtta.

*** Väljaspool Eestit välja antud haridust tõendava tunnistuse puhul on vajalik esitada ENIC/NARIC Keskuse hinnang. Loe täpsemalt HARNO kodulehelt.