Direktor

Raivo Niidas
direktor

Üldosakond

Ingrid Järv
direktori abi
Dagmar Koldits
finantsist
Kaie Valter
kooliõde

Õppeosakond

Lya Männiste
õppedirektor
Ulvi Noor
praktikakorralduse juht
Tiiu Vändre
õppetöökorraldaja
Tiina Kuljus
õppesekretär
Kaia Kraak-Viljus
raamatukogu juhataja
Mai Einama
sotsiaalpedagoog
Jana Võrk
psühholoog
Tuuli Pärg
haridustehnoloog
Kunnar Kamar
tööõpetuse valdkonna juhtõpetaja
Ülle Murumets
õppeosakonna assistent

Üldainete õppesuund

Juta Elbing-Nõlvak
juhtõpetaja
Kristiina Ainelo
õpetaja
Valdo Jask
õpetaja
Jevgeni Kareva
õpetaja
Andres Kask
õpetaja
Mare Aret
õpetaja
Ellen Piilman
õpetaja
Ferdinand-Aivar Tõnisson
õpetaja
Helle Reilson
õpetaja
Toomas Hinnov
õpetaja
Reet Ronk
õpetaja
Jelena Jetskalo
õpetaja
Ille Kalda
õpetaja
Tiina Aljas
õpetaja
Sofia-Elizaveta Katkova-Veršinina
õpetaja

Ehituse õppesuund

Mikk Mänd
erialaõpetaja
Priit Valge
erialaõpetaja
Margus Švets
erialaõpetaja
Roman Issakov
erialaõpetaja
Eneli Käger
erialaõpetaja / maastikuehitaja eriala koordinaator
Hannes Kadak
erialaõpetaja

Ehitusviimistluse õppesuund

Elektri õppesuund

Ingrid Knuut
juhtõpetaja
Urmas Tangsoo
erialaõpetaja
Nikolai Šmukerov
erialaõpetaja

Restaureerimise ning tisleri erialade õppesuund

Kinnipeetavate õppesuund

Mare Lilleorg
kinnipeetavate õppesuuna juht
Erkki Tikan
erialaõpetaja
Einar Tõnisson
õpetaja
Agne Talu
õpetaja
Heikki Eskusson
erialaõpetaja
Hannes Pikkel
erialaõpetaja

Arendus- ja täiendusõppe osakond

Tõnu Armulik
arendusdirektor
Diana Maria Kroon
kommunikatsioonispetsialist
Kaia Liikane
täienduskoolituse spetsialist
Kirsti Tammik
projektijuht

Haldusosakond

Alo Reivik
haldusjuht
Peep Vutt
haldusspetsialist
German Nikonov
arvutitehnik
Juta Pallo
administraator
Saima Raamat
administraator
Urmas Vaabel
administraator
Mare Rõõmussaar
administraator
Helju Vegmann
kokk
Sergei Seleznov
elektrik-remonditööline
Sergei Palk
remonditööline
Tiina Plees
õpilaskodu administraator
Tiia Reimann
õpilaskodu administraator
Ljudmilla Reditškina
õpilaskodu administraator
Maire Viks
õpilaskodu administraator
Natalja Viktorova
vanempuhastusteenindaja
Maria Nikonova
puhastusteenindaja
Vladimir Nikiforov
puhastusteenindaja
Jevgenia Pavlova
puhastusteenindaja
Olga Piiskoppel
puhastusteenindaja
Jelena Shipilova
puhastusteenindaja
Inna Zilina
puhastusteenindaja
Margarita Kozlova
puhastusteenindaja
Irina Aleksandrova
puhastusteenindaja

Haridustöötajate ametiühing

Ulvi Noor
ametiühingu usaldusisik