Parimad õpilased

Kelluskills 2022

I koha tulemused
  • Puusepad – meeskond Markus Vihul ja Andero Lillemaa
  • Maalrid – Jarmo Eero
  • Elektrikud – Erkko Kuningas
  • Tislerid – Karl Schumann
  • Plaatijad – Karol Kivimägi
  • Müürsepad - Marvis Morel
Handdrawn_Circle_Logo_1_1.png

Kelluskills 2021

I koha tulemused
  • Puusepad – meeskond Kaspar Parve ja Mikko Külmäsu
  • Maalrid – Anna Luuk
  • Elektrikud – Aarne Kauss
  • Tislerid – Rauno Roos
  • Plaatijad – Karl- Eerik Eeriksoo
  • CNC – Lauri Mätlik ja Ville Palts (välja anti kaks esimest kohta)
Handdrawn_Circle_Logo_1.png

Parimad 2020

  • Parim tisler AIVO MENKEN PARTS
  • Parim CNC puidutöötlemiskeskuse operaator DIANA TISLER
  • Parim maaler TEELE RAJA
  • Parim plaatija HEIKKO ANTSMÄE
  • Parim ehitusrestauraator MARGARITA PUGRI
  • Parim ehitaja LAURI LILLEORG
  • Parim ehituspuusepp RICHARD TŠISTJAKOV
  • Parim mööblirestauraator IAN SCHIMANSKI
  • Parim pehme mööbli valmistaja KIIRA ROOPÄRG
  • Parim sportlane TEELE RAJA
Screenshot_2020-06-30_at_13.54.40.png

Liepaja 2020 Kurzemes Electric Installation Competition

4. rahvusvaheline elektrikute kutsemeistrivõistlus "Kurzemes Electric Installation Competition" toimus 27.-28. veebruaril toimus Liepajas. II kursuse õpilane Aarne Kauss saavutas võistlusel II koha. Juhendaja Ingrid Knuut.

2020.02.28_voit_Aarne_Kauss_sai_II_kohac.jpg

KelluSkills 2020

21.–23. jaanuari toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2020

Plaatijate parimad: 
1. koht Heikko Antsmäe, juhendaja Meeta Heinaste
2. koht Margi Sander, juhendaja Meeta Heinaste
3. koht Artur Reinvart, juhendaja Mirjam Jürlau

Puuseppade parimad:
1. koht Richard Tšistjakov ja Alex Läänearu
2. koht Emil Arusalu ja Tõnis Kaalep
3. koht Joonas Tillo ja Martin Mägedi
juhendaja Alar Kurg

Mööblitislerite parimad: 
1. koht Ronald Kristjuhan, juhendaja Raivo Moks
2. koht Mathias Üprus, juhendaja Ando Roos
3. koht Mihkel Eiso, juhendaja Raivo Moks

Ehitusviimistlejate parimad: 
1. koht Teele Raja, juhendajad Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau
2. koht Karmen Põder, juhendajad Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau
3. koht Kairi Sallo, juhendaja Terje Jaksen

Elektrikute parimad: 
1. koht Aarne Kauss
2. koht Jaan Joonas Ründal
3. koht Taaniel Lutter
juhendajad Ingrid Knuut ja Urmas Tangsoo

2020.01.20_kelluskills-koos.jpg

Eesti esindajad ülemaailmsetel kutsevõistlustel Worldskills 2019

Katrin Ansper – ehitusviimislus
juhendaja ja rahvusvaheline ekspert Terje Jaksen

Markus Hanson – plaatija
juhendaja ja rahvusvaheline ekspert Meeta Heinaste

WorldSkills2019katrin-markus.jpg

TEK parimad 2019

  • Parim tisler – Gerda Kangur
  • Parim maaler – Katrin Ansper 
  • Parim plaatija – Matheus Leemet 
  • Parim ehitusrestauraator – Karol Kivimägi 
  • Parim ehitaja – Nikita Jurov 
  • Parim ehituspuusepp – Margus Švets 
  • Parim mööblirestauraator – Ave Saal 
  • Parim pehme mööbli valmistaja – Kerstin Kirsel 
  • Parim elektrik – Anton Korotkov 
  • Parim sportlane – Georg Kuuspalu 
TEK_pairmad_erialades_2019_verti_frame.jpg

Noor Meister 2019 - parim mööblitisler

Mööblitisler I KOHT – Ronald Kristjuhan, juhendaja Raivo Moks

13_2019.05.11_Ronalt_Kristjuhan_ETV2_tisler_I_koht.jpg

Noor Meister 2019 - parim plaatija ja parimad ehituspuusepad

  • Plaatija I KOHT – Matheus Leemet, juhendaja Meeta Heinaste
  • Ehituspuusepad III KOHT – Karl-Martin Kodi ja Sander Rootalu, juhendaja Alar Kurg
Untitled_design_5.png

Noor Meister 2019 - parim ehitusviimistleja

Ehitusviimistleja I KOHT – Katrin Ansper, juhendaja Terje Jaksen

2019.03.23_nm_etv_2katrin_ansper_2.jpg

KelluSkills 2019

22.–23. jaanuari toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2019

Plaatijate parimad:
I koht Matheus Leemet
II koht Alexander Vtorushin
juhendaja Meeta Heinaste

Puuseppade parimad:
I koht Sander Rootalu ja Karl-Martin Kodi, juhendaja Alar Kurg
II koht Joonas Tillo ja Simon Lõpp, juhendaja Alar Kurg
III koht – Richard Tsistjakov ja Alex Läänaru, juhendajad Alar Kurg ja Ferdinand-Aivar Tõnisson

Mööblitislerite parimad:
I koht Ronald Kristjuhan, juhendaja Raivo Moks
II koht Margus Švets, juhendaja Alar Kurg
III koht – Mathias Üprus, juhendaja Ando Roos

Ehitusviimistlejate parimad:
 koht Katrin Ansper, juhendaja Terje Jaksen
II koht Liisbet Piirmets, juhendaja Terje Jaksen
III koht Kristiina Kask, juhendaja Terje Jaksen 

Picture32.jpg

TEK parimad 2018

  • Parim tisler – Maarten Mägi 
  • Parim maaler – Liivika IIisson 
  • Parim plaatija – Markus Hanson 
  • Parim ehitusrestauraator – Martin Matrov 
  • Parim ehitaja – Romi Maškovski 
  • Parim ehituspuusepp – Kristjan-Mark Närvänen 
  • Parim mööblirestauraator – Leelo Võeras 
  • Parim pehme mööbli valmistaja – Anna Liisa Tubala 
  • Parim elektrik – Hendrik Lind 
  • Parim sportlane – Jasper Voll 
IMG_0560c.jpg

Noor Meister 2018

  • Ehituspuusepad I KOHT – Margus Švets ja Ermo Kungla, juhendaja Alar Kurg
  • Plaatija I KOHT – Markus Hanson, juhendaja Meeta Heinaste
  • Ehitusviimistleja I KOHT – Liivika Ilisson, juhendaja Terje Jaksen
  • Mööblitisler I KOHT – Maarten Mägi, juhendaja Arvo Olkkonen
  • Müürsepp III KOHT – Nikita Jurov, juhendaja Priit Valge
NM_2018_v6itjad.jpg

KelluSkills 2018

23.–25. jaanuari toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2018

Plaatijate parimad:
I koht Argo Jõesalu
II koht Karl-Erik Prunt
juhendaja Meeta Heinaste

Puuseppade parimad:
I koht Margus Švets ja Ermo Kungla
II koht Rauno Sepplaan ja Rain Nõmper
III koht Karl-Martin Kodi ja Matheus Leemet,
uhendaja Alar Kurg

Mööblitislerite parimad:
I koht Marten Mägi, juhendaja Arvo Olkkonen
II kohta Roland Kristjuhan, juhendaja Raivo Moks
III koht Tanel Takkis, juhendaja Toomas Hinnov

Ehitusviimistlejate parimad:
I koht Liivika Ilisson, juhendaja Terje Jaksen
II koht Maris Abilon, juhendaja Laura Aidak
III koht Keidi Vatter, juhendaja Laura Aidak

Elektrikute parimad:
I koht Hendrik Lind
II koht Toomas Orumaa
III koht Kaarel Siimaste
juhendajad Ingrid Knuut, Urmas Tangsoo, Taavi Kitsing

kelluskills_2018_jaoks_lisaga.jpg

Jõulukellu 2017

Tallinna Ehituskooli õpilased Nikita Jurov ja Mart Padar pälvisid III koha iga-aastasel noorte müürseppade mõõduvõtul – Jõulukellul. Juhendaja õpetaja Priit Valge.

IMG_6818_III_koht_Mart_Padar_ja_Nikita_Jurov_Tallinna_Ehituskoolist.jpg

Eestit esindas ülemaailmsetel kutsevõistlustel Worldskills 2017

  • Alisa Larina – ehitusviimislus, juhendaja Terje Jaksen
  • Jaanus Steinfeld – plaatija, juhendaja Meeta Heinaste
team_estonia_pic.jpg

TEK parimad 2017

  • Parim tisler – Mikk Erit 
  • Parim maaler – Kätlin Metsküla 
  • Parim plaatija – Kerli Õun 
  • Parim ehitusrestauraator – Tiina Sard 
  • Parim ehitaja – Eerik Pantelejev 
  • Parim ehituspuusepp – Raul Sabul 
  • Parim mööblirestauraator – Ulvi Heinmets 
  • Parim sportlane – Ermo Jõgi 
web_2017_06_16_TEK_044cc.jpg

Noor Meister 2017

  • Ehitusviimistleja I koht – Maarja Käes, juhendajad Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau
  • Ehituspuusepad I koht – Kristjan-Mark Närvänen ja Matheus Leemet, juhendaja Alar Kurg
  • Plaatija II koht – Kerli Õun, juhendaja Meeta Heinaste
  • Müürsepp III koht – Nikita Jurov, juhendaja Priit Valge
noormeister2017.jpg

KelluSkills 2017

17.–19. jaanuaril toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2017.
  • Hendrik Kislov, plaatija – I koht
  • Ana Laura Kaasik, ehitusviimistleja – I koht
  • Mikk Erit, mööblitisler – I koht
IMG_0782.jpg

Jõulukellu 2016 (võistlusala: müürsepp)

Tallinna Ehituskooli esmakursuslane Nikita Jurov võitis iga-aastasel noorte müürseppade mõõduvõtul – Jõulukellul – tubli 6. koha, millega osutus valitus ülevabariigilisele võistlusele! Ning juba käivadki ettevalmistused võistlusteks "Noor Meister 2017". Juhendaja õpetaja Priit Valge.

PC080595c.jpg

EuroSkills 2016

TEK esindajad

  • maaler – Riho Lehismets (meisterlikkuse medal)
  • plaatija – Jaanus Steinfeldt

Eksperdid ja juhendajad

  • Terje Jaksen
  • Meeta Heinaste
2016.12_euroskills_2.png

TEK parimad 2016

  • Parim tisler – Marko Mikone 
  • Parim maaler – Alisa Larina 
  • Parim plaatija – Jaanus Steinfeld
  • Parim ehitusrestauraator – Rauno Reins 
  • Parim ehitaja – Erik Hanson 
  • Parim ehituspuusepp – Ragnar Lepna 
  • Parim elektrik – Svjatoslav Grimbuš 
  • Parim mööblirestauraator – Karmen Asku 
  • Parim sportlane – Kaur Lillevälja 
2016_06_17_TEK_068.jpg

Noor Meister 2016

Ehituspuuseppade kutsemeistrivõistlustel saavutasid II koha Raul Sabul ja Kristjan Laula, juhendaja Ferdinand-Aivar Tõnisson.

597.jpg

Baltroof 2016 (võistlusala: katusemeister)

Rahvusvahelisel noorte katusemeistrite võistlusel Baltroof 2016 saavutasid Ragnar Lepna ja Raiko Roosmann II koha.

Juhendaja Ahti Danil ja koolipoolne juhendaja Alar Kurg.

IMG_2115c.jpg

Noor Meister 2016 (võistlusalad: plaatija, ehitusviimistleja, mööblitisler)

I koht  – parim plaatija – Jaanus Steinfeldt, juhendaja õpetaja Meeta Heinaste

I koht – parim ehitusviimistleja – Alisa Larina, juhendaja õpetaja Terje Jaksen

III koht – parim mööblitisler – Mikk Erit, juhendajad õpetaja Arvo Olkkonen ja õpetaja Raivo Moks

MG_1481c.jpg

KelluSkills 2016

Jaanuari lõpus toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2016.

Tislerid: väga pingelises võistluses tuli võitjaks Karl Mattias Evisalu, II koha pälvis Mikk Erit, III koha saavutas Alar Kraavik.

Maalrid: I ja II kohta jäid jagama Alisa Larina ja Anna Tamm, III koha saavutas Anna Ruhno.

Plaatijad: I koha pälvis Riho Lehismets, II koha Jaanus Steinfeldt ja III koha Indrek Lehismets.

Elektrikud: esmakursuslastest saavutas I koha Kaarel Siimaste, II koha Jonas Josep Miedel ja III koha Kevin Ojala. Absoluutarvestuses said meistriteks Andro Kuusk ja Svjatoslav Grimbuš.

koolisisesed_kutsev6istlused_1c.jpg

Jõulukellu 2015

Tallinna Ehituskooli esmakursuslane Silver Heinroos võitis iga-aastasel noorte müürseppade mõõduvõtul – Jõulukellul 2015 – tubli 4. koha. Hea algus võistluskarjäärile oma valitud erialal – kivi-ja betoonkonstruktsioonide ehitus. Juhendaja Villem Kulper.

12_Voitjate_lopupilt_Joulukellu_is_overc_silver_heinroos.jpg

Noor Meister 2015

  • I koht – Riho Lehismets, juhendaja õpetaja Terje Jaksen
  • I koht – plaatija Aarne Kobak, juhendaja õpetaja Meeta Heinaste
noormeister.jpg

KelluSkills 2015

  • Parim maaler – Riho Lehismets
  • Parim plaatija – Jaanus Talja
  • Parim tisler – Rando Poolak
pilt3.jpg

Noor Meister 2014

  • Ehitusviimistleja – Elsa Pärna – I koht 
  • Plaatija – Siim Paap – I koht 
  • Keskkonnatehnika lukksepp – Robert Born – I koht 
  • Elektrik – Tiit Talts – I koht 
  • Õpilasi juhendasid Terje Jaksen, Meeta Heinaste, Kristjan Stroom.
Noor_Meister_2014.jpg

Koolisisene plaatijate võistlus Kuldne Plaadihammas 2014

I – II koht Reet Kool ja Kerth Siimumäe

III koht Priit Pajula

IV koht Hans-Gabriel Siim

plaadihammas.jpg

Koolisisene ehitusviimistlejate võistlus Kellu Maaler 2014

  • Elsa Pärna  – I koht  
  • Anna Ruhno – II koht
  • Priit Pajula – III koht
  • Anna-Maria Stepanova – IV koht
  • Vjatšeslav Loginov – V koht
kellumeistrid.jpg

Eestit esindas ülemaailmsetel kutsevõistlustel Worldskills 2013

Elsa Pärna

elsa.jpg

Edukad tulemused Noor Meister 2013 kutsevõistlustelt

Ehituskool võttis osa kuues alagrupis, kahes neist toodi koju hõbemedalid ning ühes pronks:

  • Ehitusviimisleja - Helen Janson - II koht
  • Plaatija - Siim Paap - II koht
  • Elektrik - Eric Gaston - III koht
  • Müürsepp - Hermo Poolmaa, Margus Merimaa - IV koht
  • Mööblitisler - Karl Mironov - VII koht
  • Ehituspuusepp - Jürgen Aasrand, Olaf Põldoja - VII koht

Õpilasi juhendasid Meeta Heinaste, Terje Jaksen, Aleksander Topper, Rooland Allak, Alar Kurg ja Ando Roos.

pilt11.jpg

Tislerite kutsevõistlus 2012

Mööblitislerite kutsevõistlusel saavutas Timo Sepp III koha. Õpilast juhendas kutseõpetaja Raivo Moks.

Võistlusel osales kaheksa Eesti kutseõppeasutuse õpilast.

Võistlusülesandeks oli kombineeritud materjalidest kõnepuldi valmistamine, millele lisasid keerulisust kalasabatappidega laegas ja raamuks. Võistlustöö sooritamiseks oli aega 18 tundi.

timo.jpg

Noor Meister 2011

Infomessi „Teeviit“ raames toimunud kutsemeistrivõistlustel "Noor meister 2011" olid võistlustules 12. eriala kutseõppurid, et selgitada välja vabariigi parimad noored meistrid. Ehituskool võttis võistlustest osa kolmes alagrupis (elektrik, plaatija, ehitusviimistlus), millest kahes toodi koju meistritiitel ning lisaks hõbe- ja pronksmedalid:

  • Plaatija: Jaanus Oolo - I koht
  • Ehitusviimistleja: Jan-Taaniel Kozlov - I koht
  • Elektrik: Tiit Talts - II koht, Sander Tuur - III koht 

Õpilasi juhendasid Meeta Heinaste, Terje Jaksen ja Karlo Hälvin.

poisid.jpg

Jõulukellu 2010

Müürseppade kutsevõistlused "Jõulukellu 2010" võitis Mart Kalle. Võistlusülesandeks oli korstnapitsi ladumine etteantud jooniste järgi, mis pidi valmima 9-tunni jooksul.

joulukellu.jpg