Kalender

event

KelluSkills 2023
Algab nädalane koolisiseste kutsemeistrivõistluste periood, kus valitakse iga eriala parimad.

Põhi- ja eritoetuse taotlemine
Perioodil 7.–19. veebruar saavad õpilased õppeinfosüsteemis TAHVEL taotleda põhi- ja eritoetust.
Toetused

Õpilaskonverents 2023
Iga-aastane õpilaskonverents kolmanda kursuse õpilastele, kus keskendutakse ühele läbivale teemale.

Talvine spordipäev
Nõmme Spordikeskuses toimub iga-aastane talvine spordipäev, juhendaja õp. F.-A. Tõnisson.

USA saatkonna ettekanne
Seoses USA saatkonna rändnäitusega Tallinna Ehituskoolis, külastab kooli USA saatkonna kultuuriatašee.

EV aktused õpilased
Tallinna Ehituskooli õpilastele toimuvad Eesti Vabariigi 105. sünnipäeva puhul aktused, esineb kolonelleitnant Mikk Pukk.

newspaper
Meie õpilased riigikaitselaagris
Kolmanda kursuse õpilased veetsid juba traditsiooniks saanud kolm töist ja põnevat päeva riigikaitselaagris.
Rändnäitus "Picturing America" Tallinna Ehituskoolis
Alates jaanuari kuust on Tallinna Ehituskooli I ja II korruse koridorides võimalik tutvuda "Picturing America" rändnäitusega, kus saab tutvuda USA ajaloo kunsti pärlitega.
Pottsepad said uue õpetaja
Pottseppade erialal on nüüd uus õpetaja, Jaanus Niinemets.
Puiduvaldkonna kutseõpetajate ja õpetavatele praktikutele suunatud erialane teadmistepäev
14. detsembril 2022 Võrumaal, Väimelas kohtusid kõikide Eesti kutsekoolide puiduvaldkonna kutseõpetajad ja praktikud.
Kutsekoolide Erasmus+ seminar Tallinna Ehituskoolis
5. detsembril võõrustas Tallinna Ehituskool Eesti kutsekoolide Erasmus+ koordinaatoreid päevasel seminaril.
Siseminister Tallinna Ehituskoolis
Eile külastas kodanikupäeva raames meie kooli Eesti siseminister Lauri Läänemets.
Katusemeistrite MM 2022
Noorte katuseehitajate Maailmameistrivõistlused ehk MM 2022 toimus 08-11.11.2022 Šveitsis St. Gallenis.
Maalrid Tikkurilas
9. novembril väisasid meie esimese kursuse sessioonõppijad koolituskeskust.
PocketPro - tee oma oskused rahaks!
Meil on uus koostööpartner - PocketPro!
Key: 2
3d_rotation