Tööpakkumised

Õppetöö korraldaja

event
Kandideerimine 15. augustini 2024
Kandideerimine CV Keskuse kaudu

Tallinna Ehituskool ootab oma kollektiivi õppetöö korraldajat

Sinu peamiseks tööülesandeks on õppetöö logistika planeerimine ja igapäevase õppekorralduse juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb varasem töökogemus haridusvaldkonna eestvedamises (soovitavalt kutseõppeasutuses)
  • oskus luua korrastatud süsteemi
  • väga heal tasemel eesti keele oskus
  • suur pingetaluvus
  • koostöövalmidus
  • süsteemne mõtlemine
  • väga hea arvutikasutamise oskus

Omalt poolt pakume

  • täiendõpet ametialaste teadmiste täiendamiseks
  • 5 tasustatud tervisepäeva aastas
  • konkurentsivõimelist palka
  • paidlikku tööaja jaotust koolivaheaegadel

Lisainfo telefonil 5919 3488.

sinine

Elektri eriala õpetaja

event
Ootame oma kollektiivi elektri eriala õpetajat, oma huvist andke teada ingrid.jarv@ehituskool.ee.

Töö kirjeldus

  • õpilastele teooria- ja praktikatundide läbiviimine vastavalt sisetööde elektriku õppekavale
  • ametikoha suurus 1,0

  • erialane haridus
  • eriala spetsialist nii teoreetiliselt, kui praktiliselt
  • eesti keele oskus

  • täiendõpet pedagoogiliste oskuste täiendamiseks
  • pedagoogidele kehtestatud soodustusi töö- ja puhkeajas
sinine
person
Ingrid Järv
direktori abi