Planeerimisel koolitused

event
Kui koolituse aeg on paigas, leiad selle meie koolituskalendrist.
Teavita mind kui soovitud koolitusele on registreerimine avatud

Kui tunned, et meie koolituste hulgas ei leidu seda, mida vajad või soovid, siis jäta meile selle kohta tagasiside siia ja vaatame, kas midagi annab ära teha.

kalender_pexels.com.jpg

Siit leiad nimekirja koolitustest, mida oleme varasemalt pakkunud, aga mis ühel või teisel põhjusel hetkel pole meie koolituskalendrisse mahtunud.
Küll aga oleme valmis neid korraldama edaspidi kui leidub huvilisi. Oma huvist saad meile märku anda siin.

• Maalri täienduskoolitus – dekoratiivviimistlus ja jäljendustehnikad, 60 tundi, õppekava
  • Rullmaterjalide paigaldamine seinale, 20 tundi, õppekava
  • Hoonete fassaadide soojustamine, 40 tundi, õppekava

Lisaks saame pakkuda ka mõndades valdkondades osalejale tasuta koolitusi, mille on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium ja mille finantseerimine toimub läbi Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine".
Mis koolitustest täpsemalt jutt käib, siis selle info leiad meie Tasuta koolitused lehelt.

person
Kaia Liikane
täienduskoolituse spetsialist
call5558 0285
meeting_room126

Lisaks tasemeõppele on Tallinna Ehituskoolis loodud kaasaegsed võimalused enesetäiendamiseks ja erialase pädevuse tõstmiseks täiskasvanud õppijatele. Meie klientideks on eraisikud, ettevõtted ja Töötukassa, kelle koolituskaardi parteriks me oleme.

Koolituse edukalt läbinutele väljastatame tunnistuse, mis on hinnatud paljude tööandjate juures.

Kõik meie koolitused toimuvad
eesti keeles. Venekeelseid koolitusi me ei korralda.