Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

TEK õpilasesindus PROTO avastustehast avastamas

15. juunil 2022 käis Tallinna Ehituskooli tegus õpilasesindus avastamas Tallinnas, Noblessneri kvartalis asuvat PROTO avastustehast.

Kuna keegi ei olnud seal varasemalt käinud, oli avastamist ja seiklusi palju. Kõige lõbusamaks atraktsiooniks osutus virtuaalne kuumaõhupalliga sõitmine ja üks põnev fotokabiin.

Täname ka meie aktiivset giidi Hannat, kes muuseas mainis, et on isegi Tallinna Ehituskoolis mööblirestaureerimist õppimas käinud.

Mõnusat suve meie õpilaste esindajate poolt ja ootame tagasi juba uuel aastal ning võtame avasüli vastu ka kõik uued liikmed.