Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Elektrikud messil

21. aprillil 2022 toimus Tallinna Kultuurikatlas suur elektrikutele mõeldud mess.

Esindatud olid paljud suuremad ja ka väiksemad oma ala ettevõtted nagu nt Schneider, SLO, OBO, ABB, Klinkmann, Prysmian Group, Crono Cavi, J. Pröpster, Kopos jne.

Melu oli meeletu, et mitte öelda "elektrikute pidupäev". Kohapeal toimusid erinevad seminarid, ettevõtete boksides toimusid erinevad mängud ja muud põnevad tootetutvustused.

Tallinna Ehituskool oli samuti väljas oma suure alaga, kus said nii õpilased kui niisama messi külastajad proovida "õnne" elektrikilbi kokkupanemisel. Võistlus algas suure tuhinaga, sest SLO poolt välja pandud auhind, elektriline tõukeratas, oli piisavalt magus motivatsioon.

Võistlusel ei hinnatud ainuüksi ajalist panust, vaid eelkõige puhast ja korrektselt valminud ja loomulikult töötavat projekti. Õpetaja Ingrid Knuut, koos oma abilise, teise kursuse elektri eriala õpilase Markus Tuumaga pidasid kõigel pidevalt silma peal ja päeva lõpuks otsustati koos oma ala professionaalidega, kõike arvesse võttes kogu võistluse võitja.

Tallinna Ehituskoolil on taaskord rõõm, et võit tuli koju. Võistluse võitis meie esimese kursuse elektri eriala õpilane ja ühtlasi käesoleva aasta "Rammumees 2022" Mairo Roosileht. Palju õnne ja järgmiste kordadeni!