Kalender

event

MAKITA koolitus
Ehituse, viimistluse ja tislerite kutseõpetajad osalevad MAKITA koolituspäeval.

Neiude võrkpallivõistkond võistlustel
Neidude võrkpallivõistkond võistleb Kutsekoolide Meistrivõistluste finaalmängudel.

Elektrikud kutsevõistlustel
Sisetööde elektrikud Roomet Väli ja Kenver Kõlu osalevad rahvusvahelistel kutsevõistlustel Electrical Installation 2024.

newspaper
Saalihoki võistlused
27. veebruaril toimusid Jõgeval kutsekoolide meistrivõistlused saalihokis, kus kooli meeskond saavutas II koha.
Õpilaskonverents
9. veebruaril toimus õpilaskonverents, mille teemaks oli peamiselt tisleritöö.
KelluSkills 2024
6.-7. veebruarini toimusid koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills.
Õppetöökorraldus 24.01-26.01.2024
Kooli õpetajad ja töötajad ühinevad 24.01-26.01.2024 toimuva haridustöötajate toetusstreigiga.
Riigikaitselaager
9.-11. jaanuarini olid III kursuse õpilased Kaitseliidu Tallinna Maleva poolt korraldatud riigikaitselaagris.
Heategevusprojektid
Tallinna Ehituskooli õpilased said sel aastal olla osa mitmest heategevusprojektist.
Furniture Carpenter - 2023
23. novembril toimus Lätis tislerite võistlus, kus osales meie kooli tisleri eriala 3. kursuse õpilane Arne Volkov.
Kodanikupäev
Kodanikupäeva raames käis õpilastega kohtumas Tallinna Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.
Kutsekoolide Sügismängud 2023
Tallinna Ehituskooli võistkonnad noppisid sel sügisel toimunud Eesti Kutsekoolide Sügismängudel häid kohti.
Key: 2
3d_rotation