Tallinna Ehituskooli õpetaja Priit Valge õpetab "Lihtsamaid ehitustöid aias" - loe ilmunud käsiraamatust

Täna, 9. augustil, jõudis koos Maalehega müügile Targu Talita raamatusarjast käsiraamat “Lihtsamad ehitustööd aias”, mille autoriks on Tallinna Ehituskooli erialaõpetaja Priit Valge.

Tegemist on 108 leheküljega pehmes köites. Maaleht kirjutab raamatu kohta nii:

Tuntud ehituseksperdi Priit Valge koostatud Targu Talita sarja viimane käsiraamat “Lihtsamad ehitustööd aias” sobib esimeseks põhjalikuks õpikuks neile, kel on plaanis oma õuele midagi tarvilikku päris ise valmis ehitada.

“Lihtsamad ehitustööd aias” on maja- ja suvilaomanikule hädavajalik käsiraamat. See on abiks näiteks terrassi, suitsuahju, piirdeaia või peenrakasti ehitamisel. Siit leiab näpunäiteid, kuidas valada väiksemate rajatiste vundamenti, teha mõõtmis- ja märkimistöid või meisterdada puidust õuelaud. Raamatus jagab ehitusalaseid teadmisi ja nippe üks Eesti tuntumaid ehitajaid ja Tallinna Ehituskooli tunnustatud kutseõpetaja Priit Valge, kes on aastaid juhtinud saadet “Nurgakivi”.

Loe juurde siit http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/elu/targu-talita-kasiraamat-opetab-lihtsamaid-ehitustoid-aias?id=83253553.

2018.08.09 Lihtsamad ehitust88d aias priit valge rmt.jpg

Avaldatud 09.08.2018 LT