Rootsi haridustöötajad külas Tallinna Ehituskoolil

Elie, 7. septembril külastasid Tallinna Ehituskooli haridustöötajad Rootsist. Külas olid nii üldainete õpetajad kui ka kutseõpetajad Kristinehamnist.

Tallinna Ehituskooli arendusdirektor Tõnu Armulik tervitas külalisi, kommunikatsioonijuht Liisi Taniroo tutvustas ehituskooli õppimisvõimalusi, koolisüsteemi ja tegi külalistele tutvustava ringkäigu kooli peamajas ja töökodades. Arutlusse tulid nii edaspidised võimalikud koostööprojektid, õpilasvahetused kui ka humoorikas võtmes Volvo ja Saabi plussid-miinused.

Peale ehituskooli külastamist suundusid Rootsi haridustöötajad Tallinna Õpetajate Majja.

Avaldatud 08.09.2017 LT