Orleansi kutsekooli õpilased saabusid 29. veebruaril Tallinna Ehituskooli

Orleansi kutsekooli maalrieriala 12 õpilast ja üks õpetaja saabusid 29. veebruaril Tallinna Ehituskooli (TEK). Sõpruskooli õpilaste visiidi eesmärgiks on erialane praktika Eestis. Välisõpilaste praktika kestab kaks nädalat, see toimub ettevõttes Zip Houses OÜ. Täna tutvusid Orleansi kutsekooli õpilased Tallinna Ehituskooliga. Arendusdirektor Tõnu Armulik, värskelt Prantsusmaal stažeerimas käinud õpetajad Laura Aidak ja Mirjam Jürlau tutvustasid külalistele TEK-i praktikabaasi ja õppestruktuuri. Prantsuse õpilased tutvusid ka praktika ettevõtte Zip Houses OÜ juhataja Kaili Tammega, kelle käe all nad juba homsest hakkavad maalritöid tegema.

Järgmisel nädalal 10.–11. märtsil on Tallinna Ehituskoolis toimumas ülevabariigilised kutsevõistlused „Noor Meister“, kuhu on välisõpilased vaatajatena samuti tulemas, siis tehakse ka kokkuvõtteid toimunud praktika kohta.

Prantslased.JPG

12788250_1041535542573014_511715341_n.jpg

Prantsusmaalt saabunud külalistele tutvustasid Tallinna vanalinna õpetajad Laura Aidak ja Mirjam Jürlau ning rühma 25 õpilased Reelika Kimmel ja Kätlyn Kolpakov.

Avaldatud 29.02.2016 LT