Lõpuaktuse pildid 21.06.2019 Kaja keskuses

Lõpuaktuse 2019 pildid on valmis, need leiab lisatud lingilt.

Tallinna Ehituskool kingib pildid lõpetajatele - pildid on vilistlastele saadaval tasuta!
Pildid tegi Fotosioon OÜ Evelin Lillepuu.

Lingi avamiseks palun ärge kasutage IE (Internet Explorerit), kõik muud brauserid sobivad. Laadimine võib aega võtta sõltuvalt Teie interntikiirusest. Sõltuvalt arvutiseadistustest võib allalaadimisnupp olla eesti- või ingliskeelne.

Pildid on allalaetavad perioodil 26.06-10.07.2019. Pärast seda pildid antud lingilt kustutatakse ja nende taastamine samas allikas ei ole võimalik. Edaspidi saab pilte vaid eelneva kokkuleppe alusel kursusejuhendajalt.

Pildid asuvad siin.

2019_06_21_TEK_022c.jpg