Läheneb õpetajate päev 2019

Läheneb kaunis ja pidulik päev - õpetajate päev! Tallinna Ehituskool tähistab aastal 2019 õpetajate päeva 4. oktoobril. Toimuvad 4 tundi, mida annavad III kursuse õpilased. Õpetajate õppekäik toimub sel korral Fotografiskasse, kus külastatakse giidiga fototuuri raames nelja erinevat majas olevat näitust.

Muidugi on õpetajad ja õpilased koostööd tegemas ja tunde ette valmistamas. Kõikidel piduliku päeva õpilastest õpetajatel on tarvis kohtuda õpetajatega, keda sel päeval kehastatakse, üle vaadata ja läbi rääkida tundide teemad ja sisu.

5. oktoobril toimub Jõhvi Kontserdimajas Aasta Õpetaja gala, kus on Tallinna Ehituskooli õpetaja Meeta Heinaste ka üks kolmest nominendist aasta kutseõpetaja 2019 tiitilile. Gala otseülekanne toimub ETV-s kell 18:45.

2019.09.23 siseTV 5 opetajate paev.jpg

Avaldatud 27.09.2019 LT