Kelluvillaku tulemused - ehituskooli sünnipäevanädal

71 aastat Tallinna Ehituskooli, toredaid õpilasi ja professionaalseid õpetajaid. Tallinna Ehituskooli sünnipäevanädal - novembri esimene nädal - oli sündmusterohke. Loe Kelluvillaku kirjeldust siit.

6. novembril mängisid õpilased sünnipäeva Kelluvillakut. Mängu juhtisid Kristina Hallikas ja Andres Kask. Traditsiooniliselt jagunes mäng mitmesse ossa, kui Kelluvillakule järgnes Topeltvillak ja seejärel panustega Kuldvillak. Mängust võtsid osa rühmad 12, 21, 25, 26, 31, 32, 34. Kolmanda koha pälvis viimistlejate rühm 25, teise koha sai elektrikute rühm 34 ja esimesele kohale tuli üldehitajate rühm 26.

_MG_8858.JPG

_MG_8857.JPG