Ehituskooli õpilased on taas välisriikides õppepraktikal

Tallinna Ehituskooli (TEK) õpilased on taas välisriikides õppepraktikal. Blogisse postitab iga rühm oma kogemuste ja tegemiste kokkuvõtted iganädalaselt, lugeda saab siit. Õpiränne toimub tänu ehituskooli arendusdirektor Tõnu Armuliku aktiivsele tööle.

TEK õpilasrühm jõuds oktoobri lõpus Portugali, kus tutvusid enda juhendajatega ja töökohtadega. Vastuvõtt oli soe ja rõõmus, õpilased ekskurseerisid mööda Lissaboni, seejärel tutvusid veel selliste paikadega, nagu Praia de Ribeira de Cascais, Cabo Da Roca (Euroopa mandri lääne poolseim tipp), Sintra.

Malta võttis Tallinna Ehituskooli järgmist õpilasrühma vastu mõnusa ilmaga. Tööd jagus ja põnevate erialaste väljakutsete kõrvale mahtus ka harivaid, silmi avardavaid ekskursioone. Info pidevalt täieneb, seikluste ja tegemiste kohta saab lugeda blogist.

Portugal vol 1, vol 2, vol 3, vol 4, vol 5, vol 6.

Malta vol 1, vol 2, vol 3, vol 4, vol 5, vol 6.

web.jpg

web veelc.jpg