Toetused

Õppetoetused

Tallinna Ehituskooli õpilasel on võimalik taotleda järgmisi toetusi:

PÕHITOETUS

Põhitoetus summas 60 eurot ühe õppekuu kohta on õpilasele antav rahaline toetus hariduse omandamisega kaasnevate kulutuste katmiseks.

Põhitoetust saavad taotleda kõik riikliku koolitustellimuse alusel õppivad õpilased.

LOE: Õppetoetuste kord 2017/20178

ERITOETUS

Eritoetust saavad taotleda kõik riikliku koolitustellimuse alusel õppivad õpilased, kellel ilmnevad õpingute jätkamist takistavad asjaolud (näiteks raske majanduslik olukord). Toetuste määramise komisjonil on õigus nõuda kirjalikke dokumente õpilase taotluses toodud õpingute jätkamist takistavate asjaolude kohta.

LOE: Eritoetuse fondi kasutamise kord 2017/1018

Koolilõunatoetus

Koolilõuna toetust saavad statsionaarses õppes esmaõppe õppekavadel õppivad kuni 20-aastased ilma keskhariduseta õpilased. Pärast õpilase 20-aastaseks saamist nähakse toetus ette õppeaasta lõpuni.
Vaata ka menüüd.

LOE: Koolilõuna toetuse kasutamise tingimused ja kord Tallinna Ehituskoolis (kinnitatud 27.august 2015)

Sõidusoodustus

Sõidukulude hüvitamist saavad taotleda statsionaarses õppevormis õppivad õpilased, kelle rahvastikuregistri järgne elukoht ( edaspidi elukoht) ei ole kooliga samas asulas.

LOE: Sõidukulu hüvitamise kord (kinnitatud 4. september 2015)

LISAINFORMATSIOON:

Sirle Anijärv