Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Tislerite õppekäik riigikokku

Rühm 21-2 käis 30. jaanuaril õppekäigul Riigikogus. Kõigepealt kohtuti giidiga, kelle saatel käidi valges saalis, vaadati parlamendihoone maketti ja kuulati istungisaali ajakirjanike rõdul istudes, kuidas parlament töötab. Õpilased said teada, et Riigikogu kõige lühem istung on kestnud kolm minutit ja kõige pikem 36 tundi, samuti räägiti, kes on nn aknaalused ja et Läti parlamendi istungid toimuvad vaid kord nädalas. 

Järgnes meeleolukas kohtumine sotsiaaldemokraatliku erakonna esimehe Jevgeni Ossinovskiga, kes rääkis muuhulgas erakondade väärtustest poliitilisel skaalal, alkoholikahjudest ja alkoholiaktsiisist. Poliitik rõhutas, et noored peavad valimas käima, sest muidu otsustavad pensionärid nende eest, ja ütles, et valida ei tohiks valimisreklaami, vaid väärtushinnangute järgi. Jevgeni Ossinovski sai kingituseks kooli aastaraamatu ja tislerite valmistatud meene.

Ka see Riigikogu külastus lõppes Pika Hermanni torni ronimisega. 

Õpilastega olid kaasas õpetajad Kristiina Ainelo, kes õppekäiku korraldas, ja Andres Kask.

20190130_120233.jpg

20190130_123626.jpg

20190130_135829.jpg

Rohkem pilte FB-i postituses.

Avaldatud 31.01.2019 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile