Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

TEK õpetajate traditsiooniline talvine metoodikapäev

Õpetajate traditsioonilisel talvisel metoodikapäeval 6. jaanuaril, keskenduti kaasava hariduse teemale. Oma teadmisi ja kogemusi paluti jagama mitmed head asjatundjad: kutsehariduse osakonna peaekspert Mari Tikerpuu Haridus- ja Teadusministeeriumist; Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusest kvaliteedidirektor Liina Teesalu, psühholoog Agne Põlder ja eripedagoog Madli Vaidlo; Tallinna Ristiku Põhikooli arendusjuht Ruuda Lind ning Maret Rander, eripedagoog K. Pätsi Vabaõhukoolist. 

Käsitleti õppeprotsessis ettetulevaid õpilaste õpivõimega ja õpikäitumisega seonduvaid probleeme ning nende nii seadustest kui ka praktikast tulenevaid lahendamisvõimalusi.

Päeva teises pooles tuletas direktor Raivo Niidas kuulajatele meelde pedagoogi kutse-eetikat ja seda, kuidas see kooli igapäevategemistes rakendub.

Metoodikapäeva lõpetas õppedirektori Lya Männiste juhitud rühmatöö, milles pandi häid mõtteid kirja, kuidas koolielu paremaks muuta ja sellega vähendada õpilaste väljalangemist.

_MG_4259cc.jpg

Avaldatud 09.01.2017 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile