Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Selgusid parimad praktikandid

Juba kuuendat aastat järjest korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Haridus- ja Noorteametiga Praktik Cum Laude konkurssi, kus otsitakse mitmes eri kategoorias parimaid praktikante. Projekti rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Rõõm tõdeda, et ka Tallinna Ehituskooli õpilane Anatoli Smorodin vääris parima praktikandi tiitli töökohapõhises õppes, sooritades praktika ettevõttes EFC NORGE AS, mis on ühtlasi ka Anatoli töökoht.

Anatoli õpib Tallina Ehituskoolis ehituspuusepa erialal (tase 4). Anatoli praktikaülesanded olid sise- ja väliseinte puitkarkassi paigaldus, kips- ja OSB plaatide paigaldus, akende paigaldus, tuuletõkkekipsi, välisroovituse ja laudise paigaldus. Praktikant sai kõigi ülesannetega suurepäraselt hakkama, tehes nii iseseisvat tööd kui olles hea meeskonnas töötaja. Anatoli oskas oma tööd ette planeerida ning tööülesannete täitmiseks vajalikku lisainfot hankida. Vajadusel suhtles ta inglise keeles kliendiga või objektil olevate teiste firmadega, ta on rahuliku suhtumise ja hea pingetaluvusega. Tööohutus korralikult täidetud. Anatoli on alati rõõmsameelne ja abivalmis. 

Palju õnne Anatoli!

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile