Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Kutsekoolide karikavõistlused murdmaajooksus 2021

Meeldiv on jälle teatada edukatest spordisaavutustest meie õpilaste poolt. 6. oktoobril korraldas meie kool kutsekoolide karikavõistlused murdmaajooksus.

Meie õpilased esinesid edukalt nii individuaalselt kui ka võistkondlikus arvestuses.

Õpilane Markus Kuusik, õpperühmast TS19, saavutas vanemate noormeste arvestuses, 3000m jooksus I koha.

Õpilane Rainer Plaser, õpperühmast PK21, saavutas nooremate noormeeste (17 ja nooremad) arvestuses, 2000m jooksus III koha.

Võistkondlikult saavutasid meie neiud, Keitlyn Suur, Aili Paavel, Marta Väinsar, õpperühmast EV21 ja Kamill Kruutmann, õpperühmast TS20 II koha ja noormehed, Markus Kuusik, õpperühmast TS19, Rainer Plaser, Ats Sander Soasepp, õpperühmast PK21, Mart Hint, õpperühmast TS21, Nikita Sipita, õpperühmast TS20, Alex Dzumadil, õpperühmast SE21 ja Mattias Ummus, õpperühmast EV20 võistkondlikult III koha.

Palju õnne ja järgmiste võistlusteni!