Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Kelluvillak ehituskoolis

Sünnipäeva võistlus “Kelluvillak” Tallinna Ehituskoolis on meeleolukas sündmus, mille teemadeks on kirjandus, loodus, Eesti 100, maailm, IT, matemaatika, kultuur, sport ning muidugi kutseharidus, ehitus ja Tallinna Ehituskool.

Võistlusel on abiks kiire reaktsioon ja head teadmised. Sündmus leiab aset 6. novembril kell 12:20 ja kestab ligi üks tund. 8 võistkonda, igas 3 osalejat, võistlevad teadmistes, tähelepanelikkuses, kiiruses ja heas reaktsioonis. Sõbrad, perekonnad ja külastajad on oodatud osa võtma ja võistlejatele kaasa elama. Soovi avaldanud külastajatele tutvustatakse ka kooli, õppetegevust ja töökodasid.

Tallinna Ehituskooli (TEK) korraldatud üritused: nii Oskuste ÖÖ, Kelluvillak, Ceresiti sitpendiaatite väljakuulutamine kui ekskursioon Laitsesse toimuvad TEK sünnipäevanädala ja Euroopa kutseoskuste nädala raames.

2018.11.05 siseTV 3kelluvillak.jpg

Avaldatud 02.11.2018 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile