Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Karta võlga või mitte - kohtutäituri Risto Sepa loengud ehituskoolis

25. ja 27. veebruaril toimusid Tallinna Ehituskoolis majanduse ja ettevõtluse aluste tundides loengud „Karta võlga või mitte“. Külalislektoriks oli kohtutäitur Risto Sepp. Korradas Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda.

Kohtutäitur Sepp pani õpilastele südamele, et võlg on võõra oma ja kasutades veel eesti vanasõna, et üheksa korda mõõda ja üks kord lõika. Sageli ei analüüsita võlga võttes oma majanduslikke ja finantsilisi võimalusi võla tagasimaksmiseks. Lektor tõi õpilastele hulgaliselt teemakohaseid ekstreemseid näiteid päriselust. Õpilased olid teemast vägagi huvitatud ning küsimusi lektorile oli päris palju.

Loenguid kuulasid rühmade 21-1, 21-2, 25, 22 ja 35 õpilased. Koostööd välislektoriga korraldas karjäärimooduli õpetaja Helle Reilson. Õpetaja Reilsoni sõnul oli külalislektoril jätkunud palju tunnustavaid sõnu meie õpilaste kohta: õpilased on viisakad, heade kommetega ja aktiivsed. Koostöö Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Kojaga jätkub ka järgmisel õppeaastal.

 

Pilt: Delfi. Maaleht

risto-sepp-80092654-delfi-maaleht.jpg

Avaldatud 28.02.2019 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile