Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

14.-18. märtsil tähistati emakeelepäeva traditsiooniliselt lausa emakeelenädalaga.

Emakeelepäeva tähtsusest ja tähendusest räägiti kooli sisehäälingus, eesti keele lõimingutundides korraldati õpilastele erialakeelendite sõnaus ja siseekraanidelt võis osa saada EKI keelekildudest, kus selgitati rohkem või vähem tuntud eesti sõnade ja keelendite päritolu ja tähendust.

15.märtsil toimus kooli aulas kohtumine kirjanik OLAVI RUITLASEGA. Kirjanikutunnist olid tulnud osa saama teise kursuse õpilased. Kuna noortekirjanduse teema käsitlemisel vaadati hiljuti  ka Ruitlase jutustuse põhjal tehtud noortefilmi „Vee peal“, siis nüüd saadi kirjanikult veel lisateavet selle sünniloost ja seotusest autoriga.

Tunnise kohtumise ajal kuulati mitmeid luuletusi kirjaniku enda esituses ning tema mahlakaid kommentaare nii elu kui luule kohta.