Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Tule ekskursioonile

Tallinna Ehituskool ootab huvilisi endale külla. Oodatud on õpilased, lastevanemad, õpetajad, ettevõtted!

Tule kooli pea- ja praktikamaja, õppimisvõimaluste ja erialadega tutvuma.

Kui oled õpilane, üldharidus-, kutse- või kõrgkooli pedagoog, ettevõtja, laspevanem korralda sõpradele, klassikaaslastele, kolleegidele, lastele, töötajatele, soovijatele ehituskooli külastus. Võta ühendust kommunikatsioonijuhi või arendusdirektoriga, kes aitavad asja teoks teha.

Tallinna Ehituskooli (TEK) ekskursiooni käigus tutvustatakse TEK õppesuundasid, erialasid ja õppimisvõimalusi, külastatakse praktikamaja ja töökodasid. Töökodades on pedagoogid, kes tutvustavad oma valdkonna eripärasid ja vastavad tekkinud küsimustele. Ekskursiooni viib läbi Tallinna Ehituskooli kommunikatsioonijuht. Kõik külalised üle Eesti on oodatud.

Kui ei ole võimalust kohale tulla või muul põhjusel ekskursioonist osa saada, vaata Tallinna Ehituskooli virtuaaltuuri.

ekskursioonile.jpg

Info ja aja broneerimine

kommunikatsioonijuht

arendusdirektor

Järgmise ekskursiooni aeg avaldatakse esilehel sündmuste all.