Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Tule ekskursioonile

Tallinna Ehituskool ootab huvilisi endale külla.

Tule kooli pea- ja praktikamaja, õppimisvõimaluste ja erialadega tutvuma.

Kui oled õpilane, üldharidus-, kutse- või kõrgkooli pedagoog, ettevõtja, laspevanem, korralda sõpradele, klassikaaslastele, kolleegidele, lastele, töötajatele ehituskooli külastus. Selleks võta ühendust kommunikatsioonijuhi või arendusdirektoriga.

Tallinna Ehituskooli (TEK) ekskursiooni käigus tutvustatakse TEK õppesuundasid, erialasid ja õppimisvõimalusi, külastatakse praktikamaja ja töökodasid. Töökodades on pedagoogid, kes tutvustavad oma valdkonna eripärasid ja vastavad tekkinud küsimustele. Kõik külalised üle Eesti on oodatatud.

Vaata ka Tallinna Ehituskooli virtuaaltuuri.

ekskursioonile.jpg

Info ja aja broneerimine

kommunikatsioonijuht

arendusdirektor

Järgmise ekskursiooni aeg avaldatakse esilehel sündmuste all.