Tulge ehituskooli külla ja ehituskool saab töötoaga teile tulla

Tallinna Ehituskool (TEK) võtab külalisi meeleldi vastu. Nii käis ka oktoobris mitu rühma ekskursioonil - ehituskooli õppebaasi ja töökodadega tutvumas. Lisaks käis ka ehituskool töötoaga üldhariduskoolis.

19. oktoobril külastasid Tallinna Ehituskooli Hiiumaa koolide ja Järveküla kooli õpilased. Kell 09:20 alustas õppimisvõimaluste tutvustamist aulas õpetaja Laura Leiten, siis jagunesid külalised rühmadesse ja ekskursioon jätkus praktikabaasis, mida tutvustasid erialaõpetaja Laura Leiten ja arendusdirektor Tõnu Armulik. Ligi 1,5 tundi kestnud ekskursioonile järgnes lõunasöök.

Samal päeval kell 09:25–12:10 käis ehituskooli haldusdirektor Tarmo Laaban Järveküla koolis, kus rääkis TEK õppimisvõimalustest ja viis läbi plaatimise töötoa.

Külla ootame juba peagi Tallinna Ühisgümnaasiumi ja Kiili Gümnaasiumi, kust on õpetajad juba ühendust võtnud ja ajakava osas ettepanekud teinud. Oodatud on nii üldhariduskoolide õpilased kui õpetajad, samuti on teretulnud lastevanemad ja täiskasvanud potentsiaalsed õppijad.

7.a, 7.b Tallinna Ehituskoolis.jpg

20181019_103936(0).jpg

Rohkem pilte FB postituses - https://www.facebook.com/ehituskool/posts/2093089750743087.

Avaldatud 13.11.2018 LT