TEK-i õpilasesindus võttis vastu külalisi HMAK-ist, TTHK-st ja TPT-st

27. oktoobril võttis Tallinna Ehituskooli õpilasesindus (TEK-i ÕE) vastu külalisi nii naaberriigist Soomest kui kodulinnast. Päeva esimeses pooles käis külas Helsingin Maalariammattikoulu (HMAK). Peale lõunat külastasid TEK-i Tallinna Tööstushariduskeskus (TTHK), Tallinna Polütehnikum (TPT).

Soome delegatsiooni visiidi (piltidel) üks eesmärkidest oli koolide õpilasesindusi omavahel tutvustada ja arutada võimalikke koostöö projekte. TEK-i ja HMAK-i õpilasesinduste liikmed leidsid ühiseid murekohti ning ruumi oli ka positiivseteks üllatusteks ÕE tegevustes ja töös.

TTHK ja TPT-ga sai arutatud ühiste üritustega seonduvaid teemasid ja korralduslikke küsimusi. Külalisi võtsid vastu TEK-i ÕE liikmed Andro Piik, Andrejas Uidaküll, Taaro Tiisel ja Janne Paavel.

_MG_7797.JPG

_MG_7793.JPG