Täna, 25.02, helises Tallinna Ehituskooli III kursustele viimane koolikell – lõpukell: juba järgmisel esmaspäeval algab eksaminädal, misjärel suunduvad õpperühmad praktikatele.

Lõpukella kõnes pöördus direktor Raivo Niidas peatsete lõpetajate poole sõnumiga, milles tõi välja edasiviivate jõududena töökuse ja soovi end pidevalt arendada.

Üldainete juhtõpetaja Juta Elbing-Nõlvak puudutas hellalt kõigi südameid ja võttis oma sõnadega kokku nii direktori kõnele järgnenud slaidišõu, kus peal õpilased, kui tunnete vikerkaare, mis valdab õpetajaid kolme aastaga armsaks saanud õpilaste kooli lõpetamise eel.

Puidu õppesuuna juhtõpetaja ja rühmajuhendaja Ando Roos liikus oma kõnes koolist edasi – töö tegemise juurde – ning suunas lõpetajaid enda sisse vaatama ja valima endale selline töö, mis ikka rõõmu valmistab.

Üldainete õppesuuna õpetaja ja rühmajuhendaja Kristiina Ainelo puudutas valukohti ja mainis oskust õppida, töötada, elada süvenenult, mitte aga pealiskaudselt ning pani veel kord südamele, et nutiseadmed on kõigest lisavõimalus ja abivahendid, mitte suhtlemise ainuvõimalus.

Kui kõikidele soovijatele sai sõna antud ja suud n-ö puhtaks räägitud, helises ka lõpukell! Seejärel said kõik suud magusaks teha!

Kallid lõpetajad, hoiame pöialt eksamiteks ja tulevikuks!

_MG_0358c.JPG

(Rohkem pilte https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1062000930518646)