Tallinna Ehituskoolis külalised Soome Keuda koolituskeskusest

Tallinna Ehituskooli võttis 5. juunil vastu külalisi Soomest. Delegatsioon Keuda koolituskeskusest tuli tutvuma ehituskooli tugisüsteemide ja õppebaasiga. Külalised saabusid tislerite kutseeksami päeval. Samal ajal sai ehituskooli raamatukogus näha näitust restareerimise õppesuuna õpilaste töödest. Külalised tutvusid nii peamaja kui praktikamajaga. Soome kolleegid said vestelda ka Tallinna Ehituskooli töötajatega, esitada küsimusi, vahetada kogemust.

Erilist huvi pälvisid koolidevaheline konkurents, õpilaste nõustamine, väljalangevus, õppetöö ja puhkuste korraldus, individuaalse õppetöö graafiku võimalused, vilistlaste edaspidine käekäik, erivajadustega õppurid, tagasisidestamine, õppeinfosüsteem, vastuvõtt.

_MG_6941.JPG

_MG_6944.JPG