Tallinna Ehituskooli talispordipäev 2017

Tallinna Ehituskooli talispordipäev toimus 10. veebruaril Nõmme Spordikeskuses. Osalejateks registreerus 17 õpperühma 106 õpilasega. Õpilased ja töötajad said suusatada, uisutada, matkata, teadetevõistlusest osa võtta, viimaks lõõgastuseks juut puhuda ja kosutavat kuuma teed juua.

Nii võtsid suusatamisest osa umbkaudselt 25 õpilast-õpetajat, neist 15 ka võistlesid omavahel. Teatesuusatamise kolm paremat olid õpperühmad 31, 21-2 ja 25. Samal distantsil individuaalarvestuses võitis Henry Tammet rühmast 32, Oliver Rikkase rühmast 35 ja Miko Meituse rühma 11 ees. Suusatamisele jättis ka oma jälje see, et samal ajal toimus spordikeskuses lume vedu ja pool radadest oli suletud.

Uisutamisest võtsid osa samuti umbes 25 õpilast, neist võistlesid kiiruse peale 11. Võitis Karl Evisalu rühmast 21-1 ajaga 1.09,6 min. Teise koha saavutas Margus Švets rühmast 12 ajaga 1.12,7 min. ja kolmanda koha sai Martin Nerut rühmast 16 ajaga 1.14,1 min.

Ülejäänud õpilased matkasid Mustamäe nõlval, kus iga õpperühm pidi tegema fotod kolme kontrollpunkti taustal.

Ilm oli ilus ja päikesepaisteline, meeleolu positiivne. Korraldas talispordipäeva Tallinna Ehituskooli treener Ferdinand-Aivar Tõnisson, kes ütles päeva kokkuvõtteks nii: „Usun, et kõik, kes osalesid, said ilusa ja kasuliku päeva osaliseks. See on ilus punkt meie tervisenädalale! Tänud kõigile rühmajuhendajatele, kes oma rühmaga kaasas olid. Ja eraldi veel aitäh Üllele, Kaiale, Ulvile, Alarile ja Meetale, kes abistasid ka spordipäeva läbiviimises.“

Rohkem pilte https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1372853102766759

Avaldatud 27.02.2017 LT