Täiskasvanud õppija nädal 2019 - mida tegime, mida õppisime ehituskoolis!?

addtext_com_MTI0MjU1MTY5MjM.jpgTäiskasvanud õppija nädal 2019 toimus Tallinna Ehituskoolis 11.-15.11. Selle ajaga sai läbi viidud 7 avatud loengut, käsitletud erinevaid valdkondi, kuulatud ja oma käega tehtud, küsitud ja õpitud.

Väga populaarseteks osutusid naha käsitsiõmblemine ja konteinerhaljastus, mida viisid läbi õpetajad Vesse Jämsä ja Karin Kõrge. Huvitatud kuulajaskonda jagus ka kõikidesse teistesse loengutesse ning praktilistesse töötubadesse. Teemadeks olid rikkevoolukaitselüliti, viis läbi Ingrid Knuut; CAD/CAM masintöötlemine, viis läbi Olav Oja; ajaloolise mööbli taastamine, viis läbi Sven Aunaste; täispuidust mööbli valmistamine, viis läbi Raivo Moks; krohvkarniiside taastamine, viis läbi Heli Allikas.

Kuulajad andsid väga positiivset tagasisidet. Järgnes ka hulganisti küsimusi, millal on võimalik taas tulla avatud loengutesse, kas ja millal käsitletakse üht ja teist teemat jätkuna. Kõlama jäi soov tuua suvel dokumendid ehituskooli, et sügisest õppima asuda.

Avatud loenguid käisid Tallinna Ehituskoolis kuulamas nii erinevate ettevõtete omanikud, kooli vilistlased, praegused õpilased teistelt erialadelt, hobihuvilised kui ka nimetatud erialadega vähem kokku puutunud inimesed. Suur aitäh läbiviijatele ja osalejatele! Uute loengute kohta on info tulemas taas kodulehele ja teistesse meediakanalitesse nagu Facebook, Instagram.

Eelinfo TÕN avatud loengute kohta Tallinna Ehituskoolis.

Avaldatud 15.11.2019 LT