Räägiti inimkaubandusest

Oktoobrikuu kolmandal nädalal olid ehituskooli oodatud külalislektorid MTÜ Living for Tomorrowst, kes rääkisid õpilastele mitmetest ohtudest, mis võivad noori tööotsijaid oodata teistes Euroopa riikides.

Esitluse ja vestluse käigus arutati, mida on vaja teada enne tööleasumist tööandjast, töötingimustest, tööülesannetest ja seda, milline tähtis dokument on tööleping. Õpilasi huvitas otse loomulikult ka palgaga seotud informatsioon ja see, missugused töökuulutused on usaldusväärsed, millised mitte.

Lektorid andsid kuulajatele kindlustunnet ka sellega, et välismaal hädas olles ei jäeta kedagi abita.

Külalislektorid esinesid neljas õpperühmas nii eesti kui ka venekeelsetele õpilastele.

_MG_7578.JPG

_MG_7580c.JPG