Parim ehitusviimistleja 2019

26.–27. veebruaril toimuvad ülevabariigilised kutsemeistrivõistlused ehitusviimistluses, mille tulemusel selguvad Eesti parimad ehitusviimistlejad 2019. Võistlus toimub kahel päeval, kui õpilased 13 erinevast koolist üle Eesti tulevad kokku Tallinna Ehituskooli, et enda seast parimad välja selgitada.

Viimislejate mõõduvõtt on 2019. aasta kutsemeistrivõistluste suurejooneline avapauk. Ning aastal 2019 toimuvad Eesti kutsemeistrivõistlustega ühes 10-osalise kaasahaarava saate „Noor meister“ võtted. Saade tuleb eetrisse käesoleva aasta kevadel ETV2-s.

Tallinna Ehituskool ootab võistlejaid põnevusega ja soovib kõigile edu!

SA Innove kodulehelt: "Ehitusviimistleja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ehitusvaldkonna õppekava järgi. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval ehitusviimistluse kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.​"

Viimane lihv töökodades veel 25. veebruaril:

- Pilte
- Videot