Oktoobri info kokkuvõte (2016)

NÄDALA INFO 24.–28. oktoober

25. oktoobril on Tallinna Ehituskooli meeskond EKKSL karikavõistluste saalijalgpalli II liiga alagrupi mängudel Tartus.

25. oktoobril toimub avatud loeng elementmajade tootmisest.

25. ja 26. oktoobril toimub psühholoogiakoolitus "Kohtinguvägivald" II kursusele.

27. oktoobril on Tallinna Ehituskooli meeskond EKKSL karikavõistluste korvpalli I liiga alagrupimängudel.

27. oktoobril külastab Tallinna Ehituskooli Soome delegatsioon HMAK-ist koos õpilasesindusega.

28. oktoobril toimuvad rühmadevahelised korvpalli võistlused.

NÄDALA INFO 17.–21. oktoober

EuroSkills võistlusteks harjutavad Riho ja Jaanus, juhendavad Terje Jaksen ja Meeta Heinaste.

17., 18. ja 20. oktoobril toimuvad loengud inimkaubanduse teemadel. Külalislektorid MTÜ Living for Tomorrow.

20. oktoobril on Tallinna Ehituskooli võistkond EKKSL segavõrkpalli karikavõistlustel Tartus.

NÄDALA INFO 10.–14. oktoober

Loodusainete nädal algab 10. oktoobril.

Näitused: raamatukogus ja aulas "Aasta tehasemaja 2016", II korrusel "Keskkonnakaitse", III korrusel "Sordiaretus Eestis ja maailmas".

11. oktoobril toimuvad TEK aulas infominutid õpilastele. I kursusele kell 10:25, II ja III kursusele kell 12:20. Sõna on nii õpetajatel kui õpilastel. Lisainfo ka ÕIS-is.

12. oktoobril toimuvad üle kooli virtuaaltuuri võtted.

13. oktoobril toimub TEK aulas EÕEL-i Harjumaa regionaalne koolitus. Oodatud on kõikide Harjumaa liikmeskoolide õpilasesinduste esindajad.

13. oktoobril on muusikaalane õppekäik "Hommik ERSO-ga". Lisainfo ka ÕIS-is.

13.-14. oktoobril toimuvad Tallinna Ehituskooli saalijalgpalli võistlusedLisainfo Ferdinand-Aivar Tõnissonilt.

NÄDALA INFO 3.–7. oktoober

4. oktoobril viib EÕEL Tallinna Ehituskoolis läbi õpilasesinduse infotunni. EÕEL-i infotund toimub kell 12:20 ruumis 114.

3.-7. oktoobril toimub ettevõtlusnädal üle Eesti. Tallinna Ehituskooli (TEK) külastab Tööandjate Keskliidu juht Toomas Tamsar. Avatud loeng toimub TEK aulas 6. oktoobril kell 10:25. Lisainfo ka ÕIS-is. Ettevõtlusnädala raames on karjäärimooduli tundi oodatud ka külalislektorid Tarbijakaitseametist.

5. oktoobril tähistatakse Eestis õpetajate päeva. Sama nädala reedel, see on 7. oktoobril, tähistatakse õpetajate päeva Tallinna Ehituskoolis: tunnid on lühendatud (30 min), õpetajad külastavad Bastionide käikusid ja Raidkivimuuseumi. 7. oktoobril toimub Lennusadamas galaõhtu Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks.

6. oktoobril toimuvad Eesti kutsekoolide karikavõistlused murdmaajooksus Järve metsas. Korraldab TEK Ferdinand-Aivar Tõnisson.

Septembri info kokkuvõte