Noor Meister 2019: Parim Ehituviimistleja

* Noor Meister 2019: Parim Ehitusviimistleja

* Ülevabariigilised kutsemeistrivõistlused 26. ja 27. veebruaril Tallinna Ehituskoolis (TEK)

* Telesarja "Noor Meister" stuudio ja võtteplats

* Suur ja pingeline töö ning võistlusmeeleolu

* Palju külalisi ja huvitavaid kohtumisi

* Loendamatu arv tunde ettevalmistusi, elluviimist ja järeltööd

* Suursugune meeskond ja kiiduväärt koostööpartnerid

Kirja saab panna veel terve hulga märksõnu, mis neid kahte päeva iseloomustavad. Eile ja täna, 26. ja 27. veebruaril 2019, toimuvad Tallinna Ehituskoolis ülevabariigilised kutsemeistrivõistlused, mille käigus selgitatakse Eesti Parim Ehitusviimistleja 2019.

Võistlejad saavad peagi oma tööd valmis, seejärel võtavad teatepulga üle kohtunikud. Teleinimesed on pidevalt juures ning tegutsemas. Autasustamise tseremoonia toimub täna, 27.veebruaril, kell 17:30. Tallinna Ehituskool on tulemuste ootel ning soovib kõikidele osalejatele palju jõudu ja jaksu!

---

Oleme põnevil ja ootel! Saatesarja "Noor Meister" esimene saade jõuab eetrisse 23. märtsil! Ja nii laupäeviti, alates 23. märtsist, selguvadki Eesti Parimad ... oma kutsealal! Seni ootame põnevusega!

Tallinna Ehituskool avaldab SUURT TÄNU koostööpartneritele ja oma töötajatele! Just tänu teie suurepärasele tööle said kutsemeistrivõistlused teoks! AITÄH!

---

Video ja pildimaterjal võistlustelt:

Video: võistlejate ootel – Tallinna Ehituskool võistluspaigana on võistlusteks valmis
Video: võistluspäev 1
 – ülevabariigiliste kutsemeistrivõistluste algus
Video: võistluspäev 2 – tund aega lõpetamiseni
Video: Tallinna Ehituskool on telestuudio ja võtteplats – valmimas on saatesari "Noor Meister"

Pildid: ehituskool ootab võistlejaid – TEK Nooreks Meistriks valmis (TEK pildid)
Pildid: võistluspäev 1 – võistlejad (TEK pildid)
Pildid: võistluspäev 1 – võistlejad (kutseharidus.ee pildid)

Pildid: võistluspäev 2 – ehituskoolist on saanud stuudio ja võtteplats (TEK pildid)
Pildid: võistluspäev 2 – võistlustega ühes televõtted (kutseharidus.ee pildid)
Pildid: võistluspäev 2 – võistlejad (TEK pildid)
Pildid: võistluspäev 2 – võistlustööd on valmis, teatepulk üle antud kohtunikele (TEK pildid)

Artikkel: peagi algavad võistlused – eelinfo
Artikkel: kutseharidus.ee portaal kirjutab – eelinfo

TEK koondav FB postitus telesaatest ja võistustest
Oskuste Festival Noor Meister 3. ja 4. mail Eesti Näituste messikeskuses
 – FB event
Telesaade "Noor Meister" alates 23.03.2019 ETV2-s laupäeviti kell 20:15
– FB leht

Parim ehitusviimistleja 2019 - Tallinna Ehituskooli õpilane Katrin Ansper  TEK kokkuvõte
ETV2 saade Noor Meister (hooaeg 1, episood 1)
– võistlevad ehitusviimistlejad

Artikkel: Katrin – Parim Ehitusviimistleja 2019  kutseharidus.ee kokkuvõte

* Noor Meister 2019 kokkuvõte ehituskoolilt siin.

2019.02.25 siseTV 3 noor meister.jpg

Avaldatud 27.02.2019 LT