Kokkuvõte Oskuste ÖÖst Tallinna Ehituskoolis

71 aastat Tallinna Ehituskooli, toredaid õpilasi ja professionaalseid õpetajaid. Tallinna Ehituskooli sünnipäevanädal - novembri esimene nädal - oli sündmusterohke. Loe Oskuste ÖÖle eelnenud kirjeldust siit.

Oskuste ÖÖst Tallinna Ehituskoolis räägivad kõige värvikamalt foto- ja videopildid. Küll tasub mainida, et tegemist oli koolide ülese ettevõtmisega. Rohkem kui 20 kutseõppeasutust üle Eesti avasid uksed tavapärasest hilisematel tundidel, selleks et külla saaksid tulla õpilased, lapsevanemad, õpetajad ja teised täiskasvanud, kes õppetööst huvitatud on.

Tallinna Ehituskoolis töötas seitse töötuba ja kõik seitse olid populaarsed. Mõni külaline, kes soovis külastada vaid üht kindlat töötuba, muutis oma meelt õpilastest ja õpetajatest giididega vestluste järel ja külastas kõiki töötubasid.

Õpetaja Terje Jaksen näitas ja juhendas viimistlejate töötoas, kuidas saab krakleetehnika abil esemeid dekoreerida; õpetaja Heli Allikas rääkis restaureerimise põhimõtetest ja viisidest; õpetaja Sven Aunaste näitas mööblirestaureerimise võtteid; õpetaja Ingrid Knuut tutvustas elektriskeeme ja -laboreid; õpetaja Meeta Heinaste õpetas plaatidega dekoreerimist; õpetaja Raivo Moks näitas, mida õpivad tislerid ja tutvustas enam kannatust nõudvaid töid; õpetaja Valter Ots tutvustas kaminaahjude ehitamist.

Video Oskuste ÖÖ Tallinna Ehituskoolis ja Superministeeriumis.

Rohkem pilte FB-s.

Avaldatud 15.11.2018 LT