Kodanikupäevast Ehituskoolis

24. novembril toimus Tallinna Ehituskoolis traditsiooniline kodanikupäeva avatud ühiskonnaõpetuse tund. Seekord oli külaliseks Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid.

Poliitik rääkis alustuseks Põhja-Tallinna linnaosast ja miks on oluline valimas käia. Seejärel kõneles ta poliitikute valikutest, kuhu jagada raha, ja probleemidest, millega seaduseloojad kokku puutuvad. Iga teema puhul tõi poliitik elulisi näiteid. Kõlama jäi, et Eesti on parim riik maailmas, kus olla lapsevanem, samuti tõstis Raimond Kaljulaid esile meie tasuta kõrgharidust. Kokkuvõtteks soovitas ta valida tarku, töökaid ja ausaid inimesi.

_MG_9542c.jpg

FB postitus