Kevad 2019: Tallinna Ehituskool messidel ja ootab huvilisi külla

Tallinna Ehituskoolis on meeleolu pidulik ja kevadine. Peagi on tulemas Eesti Vabariigi aastapäev – kaunis ja pidulik sündmus. Äsja on käidud selle aasta esimesel messil kooli ja õppimisvõimalusi tutvustamas. Juba vähem kui kuu aja pärast on tulemas avatud uste päev ja ekskursioonid ehituskoolis.

Samal ajal suunduvad õpilased grupp grupi järel ettevõtetesse praktikale, kooli külastavad kolleegid välisriikidest, toimumas on mitmeid koolitusi ja seminare. Peagi tulevad õpilased üle Eesti ehituskooli, et võistelda parima ehitusviimistleja tiitli nimel.

19. veebruaril käis Tallinna Ehituskooli õpetaja Mikk Mänd ja õpilane Hannes Lents Keila-Paldiski töömessil kooli tutvustamas. Juttu oli erialadest, sisseastumisest, vastuvõtu tingimustest.

Infot sai jagatud küllaga ja nii on kõik tõsised huvilised oodatud Tallinna Ehituskooli külla 19. märtsil kell 14, mil toimub avatud uste päeva raames ekskursioon kooli töökodades. Huvilistel on tarvis enda tulekust teada anda aadressil liisi.tomingas@ehituskool.ee.

Veel enne seda on ehituskool osa võtmas mitmest töö- ja karjäärimessist: töö- ja karjäärimessist Jõgeval 7. märtsil, Läänemaa noorte karjäärimessist Haapsalus 15. märtsil, seejärel veel ka töö- ja karjäärimessist Raplas 4. aprillil.

Ehituskooli õpetajad ja õpilased käivad ka ise regulaarselt erinevates üldhariduskoolides üle Eesti õpet ja erialasid tutvustamas, karjäärivõimalustest rääkimas, tööturu seisust kõnelemas. Koolid on oodatud ühendust võtma aadressil liisi.tomingas@ehituskool.ee, et külastus- ja loenguaeg kokku leppida.

Igal nädalal toimuvad ehituskoolis harivad ja põnevad sündmused. Lisaks mainitutele

• on 26. veebruaril toimumas Tallinna Ehituskooli karjääripäev.
  • 26.–27. veebruaril võisteldakse parima ehitusviimistleja tiitli nimel, kui võistlustulle asuvad õpilased üle Eesti. Üritus toimub Tallinna Ehituskoolis.
  • 1. märtsil toimub Nõmme Spordikeskuses ehituskooli talispordipäev.
  • 6. märtsil tänab ehituskool oma toetajaid ja sõpru tänuüritusel.
  • 13. märtsil tähistame emakeelepäeva ehituskoolis.
  • 12. aprillil võtab ehituskool vastu külalised Soomest.
  • 29. aprillil toimub ehituskooli rammumehe traditsiooniline võistlus.
  • 3.–4. mail võtab ehituskool osa Noore Meistri festivalist ja esineb erialaste töötubadega.

Üritusi on pidevalt juurde tulemas, nimekiri täienemas. Kui on soovi tulla ekskursioonile või kutsuda ehituskool endale külla, võtke ühendust kommunikatsioonijuhiga – liisi.tomingas@ehituskool.ee.

52387503_1591526224324898_4539051863684677632_n.jpg

52328332_259602624955293_7206869094493061120_n.jpg