Inglise keele õpetaja Sloveeniast jagab oma kogemusi võõrkeele õpetamisel

21. – 25. septembrini viibib Tallinna Ehituskoolis inglise keele õpetaja Natalija Bela (pildil) Celje kutseõppekeskusest Sloveenias. Visiidi käigus tutvub ta Tallinna Ehituskooli õppetöö, sealhulgas praktilise õppe, korraldusega. Siinviibimise ajal viib N. Bela (pildil) läbi inglise keele tunni mööblirestauraatori ja tisleri eriala kolmanda kursuse õpilastele ning jälgib, kuidas viiakse läbi praktikatunde ehitusviimistleja erialal.
Eelmisel nädalal olid ehituskooliga tutvumas kaks elektriku eriala õpetajat Oulu kutsekoolist Soomes. Kahepäevase visiidi raames tutvuti ehituskooliga ja külastati Põhja-Eesti Regionaalhaigla rekonstrueerimisel olevat hoonet, kus Tallinna Ehituskooli elektriku eriala õpilased oma ettevõttepraktikat sooritavad.
Kindlasti annavad mõlemad külaskäigud kõikidele osapooltele väärt ideid õppetöö paremaks korraldamiseks oma koolides.

20150921 sloveenia.jpg