Ehituskooli õpilased osalesid rahvusvahelisel puitarhitektuuri konverentsil

Novembri alguses toimus KUMU auditooriumis rahvusvaheline puitarhitektuuri konverents, millest võtsid osa ehituskooli 32. õpperühma õpilased koos õpetajate Alar Kure ja Eve Udaliga.

Puidu kasutamisest ehituskunstis jagasid oma kogemusi maailmatasemel tipparhitektid ja konverentsi raames kuulutati välja Aasta Puitehitise konkursi võitjad.Konverents on kujunenud kohtumispaigaks puiduvaldkonnas töötavatele ettevõtjatele,  arhitektidele ja puitehitajatele. Kohtuvad tööandjad ja töövõtjad ning teised puidust huvitatud huvigrupid. Ehituskooli noored puitehitajad kohtusid konverentsil oma praktika-aegsete ja ehk ka tulevaste tööandjatega. Aasta Puitehitise konkursi nominente oli üle kolmekümne. Võitjaks pärjati Eikla seltsimaja Saaremaal.