Tallinna Ehituskoolil külas Tallinna Teeninduskool

20.04.2022

Märtsi keskpaigas võttis meiega ühendus Tallinna Teeninduskooli kutsevalikuõppe rühmajuhataja/karjäärinõustaja Kai Rannastu.
Tema soov oli tulla oma õpilastega Tallinna Ehituskooliga tutvuma ja tegema ka paari töötuba. Mõeldud-tehtud.

Aprilli alguses tuli grupp õpilasi meie kooliga tutvuma. Alustati väikese kooli tutvustusega, mille viis läbi meie õpilasesinduse president Laura Mitman, peale mida jagati juba grupp kaheks ja siirduti erinevatesse töötubadesse.

Pool grupist läks uudistama, millega tegelevad tislerid, neid juhendas meie erialaõpetaja Kalle Palts ja teine grupp läks vaatama, millega meie elektrikud päevi mööda saadavad, nende juhendajaks juhtõpetaja Ingrid Knuut ja tema abiliseks ka meie õpilasesinduse liige Markus Tuum.

Ekskursioon ja töötoad möödusid väga elavalt ning praktiliselt. Ootame alati kõiki meie juurde külla.

Huvi korral kirjuta meie kommunikatsioonijuhile.