Põrandapäev Tallinna Ehituskoolis

31.03.2022

31. märts toimub juba mitmendat korda Tallinna Ehituskoolis, koostöös Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liiduga (VIMPTEL) ja Ehituskeskusega põnev põrandapäev.
Põhilisteks teemadeks seminaril on õige põrandakatte valimine ja parima kvaliteedi tagamine – silepõrandad, puitpõrandad ja keraamika.

Esinejateks on kõik oma ala eksperdid. Päeva alustab Vimpteli tegevjuht Kiur Lootus, peale mida antakse sõna juba Floorin OÜ tegevjuhile Arvi Mäginile ja seejärel 20 aastase kogemusega valdkonna praktikule Tarmo Titovile, kes arutavad silepõrandakatete paigaldamise teemal.

Et aga tegijaid on meie väikeses Eestis ohtralt, siis päeva jätkavad aruteludega ujuvpaigaldatud puitpõranda kvaliteedi- ja paigaldusnormide vastavusest pärast paigaldamist, Lincona Konsult ASi poolt Sven Ersling ja Ando Anderson.

Peale lõunat räägivad Vivareci esindajad Vivika Tihkan ja Taavi Michelson hoopis keraamilistest plaatidest.