oskuste ÖÖ järelkajad...

20.05.2022

19. mail 2022 toimus Tallinna Ehituskoolis Euroopa kutseoskuste nädala raames oskuste ÖÖ.

oskuste ÖÖ peaeesmärk on suurendada teadlikkust kutsehariduse ja -õppe kasulikkusest. Antud ürituse peasõnum on: "Avasta oma anne!"

Põnevaid tegevusi ja loodetavasti ka oma annete avastamisi toimus üle Eesti kokku 17 erinevas kutseharidust pakkuvas koolis. TEKis toimus neli erinevat tunniajast töötuba, millest võttis osa 15 inimest. Huvilisi jätkus valgustusjuhtimisse, kuuma aluse meisterdamisesse, lasuurvärvimisse ja nii mitmeidki huvitas hoopis terrassi valmistamise parimad nipid-trikid.

Õhtu oli tõepoolest äärmiselt meeleolukas ja oma parimaid teadmisi jagasid meie oma tublid professionaalsed kutseõpetajad Mirjam, Ingrid, Alar ja Kalle. Täname ka kommunikatsioonijuht Katrinit, kes kogu ürituse organiseeris.

Peale vahvaid ja õpetlikke töötubasid viidi huvilistele läbi ka kooli ekskursioon, kus külla tulnud said küsida neile huvipakkuvaid küsimusi ja näha kooli erinevaid ruume, kaasa arvatud meie 0. korrusel asuvat jõusaali, mille varustatus pidi noormeeste sõnul väga heal tasemel olema.

Et ükski üritus ei saa toimuda ilma meediakajastuseta, siis reede hommikul 20. mail käis TEK kommunikatsioonijuht Katrin Haug eelneva õhtu muljeid jagamas Vikerraadio hommikusaates Vikerhommik.

Seda toredat veerandtunnist raadiosaadet saab järelkuulata siit.