Õpilaskonverents 2023

Reedel, 10. veebruaril toimus Tallinna Ehituskoolis juba VIII õpilaskonverents.

Konverents on mõeldud kolmandale ehk kevadel lõpetavale kursusele. Seekordseks põhiaineseks oli betoon. Sellega seoses külastas meid ka Maru Betoonitööd OÜ tegevjuht Taavi Varb.

Lisaks oli esinejate seas ka meie kooli tisleri eriala vilistlane (2018.a) ja nüüdne külalisõpetaja Karl Mattias Evisalu, samuti välispraktikal osalenud õpilased, kes pajatasid põnevamaid lugusid praktikal toimuvast ja rääkisid miks võiks eelistada praktika tegemiseks välisriiki.

Oma "Noor Meister" võistluste kogemusest ja sellega seoses saates osalemisest ja selle telgitagustest, andsid ülevaate sisetööde elektriku kolmanda kursuse õpilased Markus Tuum ja Erkko Kuningas.

Nagu aastaid tavaks saanud, siis tipnes õpilaskonverents koolisiseste kutsemeistrivõistluste KelluSkillsi nädala lõpetamise ja autasustamisega.

Konverentsi tegid: Juta Elbing-Nõlvak, Katrin Haug, Andres Kask, Ulvi Noor.