KURZEME´S ELECTRICAL INSTALLATION 2022

01.04.2022

31. märts - 01. aprill toimusid Lätis elektrikutele mõeldud võistlused "Kurzeme´s electrical installation 2022".
Meie kooli olid esindamas teise kursuse elektri eriala õpilased Markus Tuum ja Erkko Kuningas. Teiste seas pisteti rinda nii Läti, Leedu, Poola kui ka Saksamaa elektrikutega, kes kõik juba natuke vanemad ja kogenenumad.

Kokku võistlesid kümme noormeest ja kaks võistluspäeva kulgesid pingeliselt, nagu ühelt elektriga seotud võistluselt ikka eeldada võiks. 

Poistega oli kaasas ka elektrikute osakonna juhtõpetaja ja juhendaja õpetaja Ingrid Knuut, kes kiitis võistlejaid ja kommenteeris, et poisid olid väga tublid. "Alguses tunnetati natuke hirmu, aga vaikselt tööd tehes kadus seegi." Igaljuhul olid poisid tublid, esikolmikusse küll ei pääsetud, kuid kogemuse ja väikese reisi võrra taas rikkamad.

"Järgmisel aastal jälle!", ütlesid noored.

Autor: Katrin Haug