KelluSkills2023

13.02.2023

7. - 10. veebruar toimusid Tallinna Ehituskoolis iga-aastased koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills.

Võistlusnädala avas kooli direktor Raivo Niidas. Julgustavad sõnad ütlesid sekka ka ehituseriala juhtõpetaja Meeta Heinaste ja müürseppade õpetaja Mikk Mänd. Esimesel päeval alustasid võistlustules puusepad, kelle võistlustööks oli aiakiige valmistamine etteantud joonise põhjal, plaatijad, kes pidid samuti etteantud joonise ja mustri põhjal saama valmis oma võistlustöö ja müürsepad, kes pidid laduma akna avaga seina. Nende võistlustöö pikkuseks oli kõigil kaks päeva.

Järgmisel päeval lisandusid tislerid, kes pidid kahe päevaga valmis saama kauni peeglialuse lauakese ja maalrid, kes pidid ühe päevaga etteantud ülesannete kõrgusel olema. Viimasel päeval lisandusid ka elektrikud, kes võistlesid ühe terve päeva järjest.

Pinget oli õhus tunda, kuid võistlejad ei unustanud ära ka oma naerusuid. Kõik olid äärmiselt tublid, kuid võita said vaid mõned.

🥉 - III koht
🥈 - II koht