Ehitusviimistlejad külas Tikkurila koolituskeskuses

21.04.2022

21. aprillil 2022 käis ehitusviimistluse kutseõpetaja Laura Leiten oma teise kursuse ehitusviimistluse eriala õpilastega külas Tikkurila koolituskeskuses.

Kuna ehitusviimistleja tööpõld on suur ja lai, siis meie tublid õpilased käisid veel tublima õpetaja ärgitusel taaskord uusi teadmisi ammutamas. Nimelt õpiti puitpindade viimistlemist õigete materjalidega, kasutades sealjuures ka õigeid tehnikaid. Koolituspäev oli väga produktiivne ja loomulikult koolituskeskus ise väga professionaalne ja puhas.

Õpilane Kätlin Kaso ütles, et koolitus oli täpselt õigel ajal, sest plaanib just ise oma terrassi hakata tegema ja koolituselt sai täpselt teada, mida, millal ja kus tuleb kasutada.

Õpilane Laura Mitman, aga kommenteeris juurde, et parim viimistlusvahend pidi olema peits, sest see jätab puitpinnale sellise kaitsva kileja kihi. Kusjuures ka väike soovitus on optimaalselt iga kahe aasta tagant siiski puitpindasid värskendada, eriti terrassi.

Igaljuhul jäi nii õpetaja, õpilased kui kohapealsed koolitajad Margus ja Tarmo nelja tunnise "töö"päevaga enam kui rahule.