Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Talispordipäeva tulemused

19. veebruaril peeti Järve metsas järjekordne talispordipäev, millest võttis osa 101 õpilast.

Suusatamises võeti võistkondlikus ja individuaalses arvestuses mõõtu 2,4km rajal. Kes kukkus, kes jõudis esikolmikusse. Ohtralt õpilasi nautisid ilusat talveilma hoopis paarikilomeetrisel matkal.

Suusatamise tulemused:

Võistkondlik arvestus

I koht (rühm 31) - aeg 0:30:32

Oskar Sala, Valter Unger, Sander Tugedam

II koht (rühm 24) - aeg 0:37:20

David Schäfer, Andre Loikman, Taniel Luther

III koht (rühm 11) - aeg 0:47:12

Georg Kruusement, Sander Soots, Johanna-Katriin Hanson

Individuaalne arvestus

I koht (rühm 21) - aeg 7:58 Markus Kuusik

II koht (rühm 31) - aeg 9:23 Oskar Sala

III koht (rühm 31) - aeg 9:26 Valter Unger

Ja et spordipäev liiga igavaks ei osutuks võtsid suusatamises mõõtu ka meie kolm toredat töötajat.

I koht - aeg 7:04 Tõnu Armulik (arendusdirektor)

II koht - aeg 7:43 Vesse Jämsä (pehme mööbli erialaõpetaja)

III koht - aeg 8:51 Mikk Mänd (ehituse eriala kutseõpetaja)

Palju õnne kõigile osavõtjatele ja täname peakorraldajat õpetaja Ferdinand-Aivar Tõnissoni ning tema tublit abiväge koosseisus Karin Kõrge, Katrin Haug ja Alo Reivik oma meeskonnaga.

_MG_1317.JPG_MG_1320.JPG_MG_1021.JPGIMG_1113.JPG_MG_1010.JPG_MG_1014.JPGIMG_1064.JPG

Rohkem pilte leiad Facebookist.