Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Oskuste ÖÖ 2019 Tallinna Ehituskoolis

Tallinna Ehituskoolis on planeeritud Oskuste ÖÖ-l 17.10.2019 kell 17–20 tegevused restaureerimise, mööblirestaureerimise, plaatimise, müürsepa tööde, pottsepa tööde, elektritööde, viimistluse ja maastikuehituse valdkondades.

 

RESTAUREERIMISES saab näha praktilisi töötunde, kus tegeletakse lubikrohvimise ja -värvimisega. Võimalik on jälgida  õpilaste töö protsessi ja saada restaureerimistööde alast konsultatisooni lubikrohvimise ja karniiside restaureerimise teemal ning tutvuda erialase kirjandusega, restauraatorite töökoas, praktikamaja II korrusel. (Heli Allikas)

MÖÖBLIRESTAURAATORITE töökojas saab jälgida praktilise õppetöö protsessi mööbli restaureerimisel ning võimalus saada erialast konsultatsiooni, mööblirestauraatorite töökojas, peamaja null-korrusel, vasakus tiivas. (Margus Sildre)

PLAATIMISES näitame, kuidas on võimalik anda väsinud lillepotile uus ja värske välimus, vooderdada keraamiliste plaatidega kuumaalus. Oma kätega valmistatud töö kaasa ja kodus kasutusse. Huvilised saavad käed külge panna ja valminud esemed kaasa võtta. Samas võib jälgida praktilise töö käiku seina plaatimisel, saada ka konsultatsiooni, ehitajate töökoas, praktikamaja II korrusel. (Meeta Heinaste)

MÜÜRSEPA TÖÖS käsitleme ehitusmaterjalide töötlemist, ehitajate töökoas, praktikamaja II korrusel. (Mikk Mänd)

POTTSEPA TÖÖS anname erialast nõu küttekollete ehitamiseks, parandamiseks ja korrastamiseks, ehitajate töökoas, praktikamaja II korrusel. (Valter Ots)

ELEKTRITÖÖDES tutvustame valgustuse skeemi koostamist õppestendil ja intelligentse hoone süsteemi. Näha saab õppestendil reaalselt töötavaid elektriskeeme ja lahendusi, tutvuda saab multimeetriga, teada saab valgustuse lihtsamate skeemide tööpõhimõtet ja lähemalt tutvuda hooneautomaatika võimalustega, mida tänapäeval on võimalik lasta enda koju üles ehitada. Olulisim on teadmine, kuidas tagada elektripaigaldisel elektriohutust. Oodatud on kõik need, kes ei tavaelus elektritöödega kokku ei puutu, elektrikute töökoas, peamaja I korrusel, paremas tiivas. (Urmas Tangsoo, Ingrid Knuut)

VIIMISTLUSES õpime salvrätiku tehnikat,  kuidas kaunistada lihtsa võttega erinevaid esemeid. Oskus tuleb kasuks kõigile kes soovivad oma kätega midagi ära teha. Kohapeal on võimalik juhendaja käe all kaunistada krakleetehnikas erinevaid esemeid, viimistlejate töökoas, praktikamaja II korrusel. (Mirjam Jürlau, Terje Jaksen)

MAASTIKUEHITUSES räägime sügisestest aiahooldustöödest, kell 18–19, peamaja III korrusel, ruumis 313. (Karin Kõrge)

 

Registreeri liisi.tomingas@ehituskool.ee.

Lisaks vaata MyHitsi kampaaniat siit https://www.facebook.com/myhitsEE/posts/949758292055803.

Loe ka https://www.ehituskool.ee/esileht/uudised/oskuste-ooni-2019-jaanud-vaid-uks-oo/.

OÖ_logo_TEK2019.png

Avaldatud 01.10.2019 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile